Ansatte

 

Ansatte i fellesfunksjon

Kurt-Magne Aga

Kurt-Magne Aga

Daglig leder, Team Verksted Nord

Mob: 415 07 028
Epost: kurt-magne.aga@teamverksted.no

Hans Skaar

Hans Skaar

Reklamasjon og Garantiansvarlig

Tel: 909 38 620
Epost: hans.skaar@teamverksted.no

Ansatte i Bodø

Erik Walsøe

Erik Walsøe

Kundeveileder

Mob: 995 08 866
Epost: erik.walsoe@teamverksted.no

Rune Markussen

Rune Markussen

Kundeveileder

Mob: 900 30 665
Epost: rune.markussen@teamverksted.no

Øyvind Ånderbakk

Øyvind Ånderbakk

Verkstedleder

Mob: 900 15 479
Epost: oyvind.anderbakk@teamverksted.no

Ørjan Brattsti

Ørjan Brattsti

Deler verksted

Tel: 913 93 517
Epost: orjan.korsvik.brattsti@teamverksted.no

Trond Pedersen

Trond Pedersen

Lagerformann

Tel: 917 23 081
Epost: trond.pedersen@teamverksted.no

Kim Andreassen

Kim Andreassen

Mekaniker

Borowski Krzysztof

Borowski Krzysztof

Mekaniker

Szczygiel Pawel

Szczygiel Pawel

Mekaniker

Dan Vasile Suciu

Dan Vasile Suciu

Mekaniker

Jonny Andre Rendal

Jonny Andre Rendal

Selger Mercedes-Benz

Tlf: 913 88 538
Epost: jonny.andre.rendal@bos.no

Morten Børli

Morten Børli

Selger, MAN

Mob: 482 20 881
Epost: morten.borli@man.eu

Ansatte i Tromsø

Kåre Guttormsen

Kåre Guttormsen

Teknisk leder

Mob: 993 35 200
Epost: kare.guttormsen@teamverksted.no

Stig Harald Hansen

Stig Harald Hansen

Ettermarkedsleder

Mob: 900 110 44
Epost: stig.harald.hansen@teamverksted.no

Even Andreassen

Even Andreassen

Teknisk leder

Mob: 957 96108
Epost: even.andreassen@teamverksted.no

Helge Botnmark

Helge Botnmark

Tekniker

Mob: 901 11 177
Epost: tromso@teamverksted.no

Trond Robertsen

Trond Robertsen

Lagermedarbeider

Tel: 915 60718
Epost: trond.robertsen@teamverksted.no

John Arild Paulsen

John Arild Paulsen

Mekaniker

Jørn Johansen

Jørn Johansen

Mekaniker

Aman Andom Gebregergis

Aman Andom Gebregergis

Lærling

Krister Bråthen

Krister Bråthen

Lærling

Ole Kristian Solheim

Ole Kristian Solheim

Mekaniker

Bjørn-Magne Pettersen

Bjørn-Magne Pettersen

Kundeveileder

Mob: 915 60 391
Epost: bjorn-magne.pettersen@teamverksted.no

Remi Mikkelsen

Remi Mikkelsen

Selger MAN Truck & Bus Norge

Tlf: 476 70 282
Epost: remi.mikkelsen@man.eu

Ansatte i Glomfjord

Vidar Larsen

Vidar Larsen

Verkstedleder

Tel: 975 15 703
Epost: vidar.larsen@nordvik-last.no

Gardar Bergli

Gardar Bergli

Mekaniker

Morten Børli

Morten Børli

Selger, MAN

Mob: 482 20 881
Epost: morten.borli@man.eu

Ansatte på Bjerka

Geir Arne Lauvbakk

Geir Arne Lauvbakk

Verkstedleder

Mob: 948 81 857
Epost: geir.arne.lauvbakk@teamverksted.no

Svein Winnem

Svein Winnem

Kundeveileder / Lager / Taksering

Mob: 468 06 839
Epost: svein.oddvar.winnem@teamverksted.no

Trond Valberg

Trond Valberg

Sjåfør / Hjelpearbeider

Peter Birger Flostrand

Peter Birger Flostrand

Mekaniker / Biloppretter

Kenny Christiansen

Kenny Christiansen

Mekaniker

Arne Martin Kyllingmo

Arne Martin Kyllingmo

Mekaniker

Mikael Svartvassmo

Mikael Svartvassmo

Mekaniker / Biloppretter

Jonny Andre Rendal

Jonny Andre Rendal

Selger Mercedes-Benz BOS

Tlf: 913 88 538
Epost: jonny.andre.rendal@bos.no

Morten Børli

Morten Børli

Selger, MAN

Mob: 482 20 881
Epost: morten.borli@man.eu